LEBAD Kortrijk
28/10/2018

Lebad 1G pakt drie punten

Vandaag zakte onze eerste ploeg met een minimale bezetting af naar Veltem om het op te nemen tegen u-blox Dijlevallei en Olve. In de voormiddag waren twee thrillers in het gemengd dubbelspel beslissend: Lebad versloeg Dijlevallei met 5-3. De eerste twee punten voor onze eerste ploeg zijn binnen. In de namiddag sloeg de vermoeidheid bij onze spelers toe maar ze konden nog een puntje in de wacht slepen: Lebad 4 - 4 Olve. Onze eerst ploeg komt zo op de vijfde plaats in de stand te staan. Thumbs up voor onze spelers!Zet alvast 2 december 2018 in jullie agenda. In de voormiddag is Hebad onze tegenstander en in de namiddag staan de Pluimplukkers aan de andere kant van het net. Deze speeldag heeft plaats in de sporthal van Deerlijk. Iedereen is er welkom om onze eerste ploeg een hart onder de riem te steken!
LEBAD Kortrijk

Een betere surfervaring dankzij cookies

Je kan meer lezen over het gebruik van cookies in onze Privacyverklaring.


`